Amazon Wspiera

Działania Charytatywne

Działania Charytatywne

Od początku naszej obecności w Polsce, wspieramy również działania charytatywne, których głównym celem jest pomoc dzieciom.

Kindloteka w Przylądku Nadziei

Druga edycja naszego programu wsparcia dla lokalnych społeczności „Kindloteka” po raz pierwszy odwiedziła placówkę inną niż szkoła lub biblioteka w 2016 roku - zawitaliśmy wtedy do Teatru Nowego w Poznaniu. W trzeciej edycji Kindloteki postanowiliśmy zrobić kolejny krok. W ten sposób trafiliśmy do Przylądka Nadziei – czołowej placówki pomagającej dzieciom z chorobami nowotworowymi. Szpital otrzymał od nas pakiet 600 książek (100 papierowych i 500 e-booków) oraz 10 czytników Kindle wraz z tzw. kącikiem czytelniczym.

Więcej o naszej akcji TUTAJ

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Naszym najważniejszym partnerem w ramach działań charytatywnych jest fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” z Wrocławia.  Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej pięknej inicjatywy.

Więcej informacji o fundacji i podejmowanych przez nią działań, dostępnych jest na stronie www.naratunek.org

Koncert Nadziei

Co roku fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową organizuje Koncert Nadziei. To niesamowite wydarzenie kulturalne na mapie Wrocławia, mające na celu zbiórkę charytatywną na pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi. Amazon od momentu rozpoczęcia działalności w regionie Wrocławia jest jednym ze sponsorów Fundacji, a nasi pracownicy co roku występują na scenie podczas Koncertu Nadziei.

Chcesz zobaczyć relację? Kliknij TUTAJ

Tajemniczy Mikołaj

Okres przedświąteczny to dla nas najbardziej aktywny okres w roku - pomagamy wtedy Świętemu Mikołajowi dostarczyć paczki do naszych klientów, ale nie tylko. Od 2014 r. organizujemy w naszych budynkach akcję Tajemniczy Mikołaj, która z roku na rok zwiększa swój zasięg.

Celem akcji jest przygotowanie indywidualnych prezentów dla dzieci z domów dziecka z rejonów Katowic, Szczecina, Poznania i Wrocławia. W akcję są zaangażowani bezpośrednio nasi pracownicy, którzy wspólnie spełniają życzenia wychowanków placówek opiekuńczych. Tylko w 2017 roku obdarowanych zostało ponad 450 dzieci!

Informacje o Amazon Wspiera Zobacz wszystkie komunikaty prasowe