Amazon Wspiera

Pomoc Zwierzętom

Pomoc Zwierzętom

W połowie 2016 roku, w ramach ogólnopolskiego programu Amazon Wspiera, rozpoczęliśmy inicjatywę wsparcia bezdomnych zwierząt i promocji ich adopcji. Od tego czasu już ponad 45 ton karmy trafiło do tysięcy psów i kotów w rejonach Poznania i Wrocławia.

Pomoc dla schronisk i fundacji

Przy ogromnym zaangażowaniu polskich pracowników Amazon, rozpoczęliśmy stałą współpracę ze schroniskami w rejonach Poznania, Szczecina i Wrocławia. Wśród beneficjentów znalazły się m.in. schroniska dla zwierząt w Gaju k. Śremu, Wrocławiu, Obornikach Wielkopolskich i Przyborówku, a także fundacje pro-zwierzęce Neko, Koci Zakątek, Kocie Życie, czy Stacyjka Maltusia.

Dzięki programowi Amazon Wspiera, regularnie przekazujemy im wsparcie w postaci karmy. Nasza lista schronisk i fundacji cały czas się powiększa, ponieważ chcemy pomóc tak wielu zwierzakom jak to możliwe.

Promocja adopcji

Karma to jednak nie wszystko. Najlepszym miejscem dla psów i kotów ze schronisk jest kanapa, dlatego wśród naszych pracowników aktywnie promujemy również program Nie Kupuj! Adoptuj!

Informacje o Amazon Wspiera Zobacz wszystkie komunikaty prasowe