Komunikat prasowy

Samochodowe kino pod chmurką, czyli Amazon Open Air Car Cinema

Samochodowe kino pod chmurką, czyli Amazon Open Air Car Cinema

Wszyscy mieszkańcy Poznania i okolic, spragnieni filmowych emocji, już dziś mogą zarezerwować czas na wyjątkowy seans na świeżym powietrzu. 1 września miłośnicy „wielkiego ekranu” będą mogli zapoznać się z dziełami amerykańskiej kinematografii podczas kina samochodowego. Weź ze sobą przyjaciół, pobierzcie darmowe bilety i spędźcie ten czas razem – szczegóły poniżej!

Samochodowe kino pod chmurką, czyli Amazon Open Air Car Cinema

28/08/2017 | Poznań

Co, gdzie, kiedy?

Już 1 września, w ramach American Film Festiwal – Amazon Open Air Car Cinema, mieszkańcy Poznania i okolic będą mieli okazję przypomnieć sobie dzieła amerykańskiej kinematografii. Kino samochodowe otworzy się na parkingu obok budynku centrum logistyki e-commerce Amazon w Sadach pod Poznaniem, przy ulicy Poznańskiej 1D. Dla gości przygotowano dwie propozycje: o godz. 20:00 odbędzie się pokaz filmu „Pamiętnik”, który poruszy serca wrażliwszej części publiczności, a o ok. godz. 22.00 na ekranie pojawi się „Batman – Mroczny Rycerz powstaje”, czyli propozycja dla wielbicieli mocnych wrażeń. Zgromadzeni z pewnością będą mogli liczyć na najlepsze emocje, nie tylko filmowe. Impreza zacznie się bowiem już o 18:00 – pierwsze dwie godziny wypełnią przeboje muzyki amerykańskiej. Osoby, którym termin 1 września nie będzie odpowiadał, będą mogły skorzystać z drugiej okazji na obejrzenie filmów z własnego auta podczas Amazon Open Air Car Cinema odbywającego się 8 września na parkingu budynku Amazon WRO I w Bielanach Wrocławskich.

Samochód – leżaki – food trucki! Sam wybierz swoją strefę!

Widzowie obecni podczas wydarzenia będą mogli cieszyć się projekcją na kilka sposobów: we własnym samochodzie, w strefie chillout (na wygodnych pufach i leżakach) lub w strefie gastronomicznej. Na wydarzenie warto przybyć chwilę wcześniej, ponieważ o miejscu postoju auta będzie decydowała kolejność przyjazdu. Jednak nawet spóźnialscy nie muszą się obawiać, że zabraknie dla nich miejsca. W przypadku braku wolnej przestrzeni przed ekranem, auto będzie można zaparkować na parkingu bocznym i przejść do strefy chillout.

Coś dla podniebienia, czyli darmowy popcorn

Amerykańskie kino bez popcornu? To niemożliwe. W ramach festiwalu hostessy zadbają o to, aby nikomu go nie zabrakło. Z kolei na tych, którzy odczują większy głód, będą czekały food trucki z amerykańskimi przysmakami. Znajdą się tam najlepsze hamburgery, frytki, hot-dogi,
a także napoje.

Jak pobrać bilet?

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Aby uczestniczyć w imprezie, należy jednak wcześniej pobrać darmowy bilet na stronie kinoamazon.pl

Masz pytania? Punkty informacyjne służą pomocą

Podczas imprezy cały czas czynne będzie stoisko informacyjne Amazon – osoby dyżurujące odpowiedzą na wszystkie pytania dot. organizacji kina samochodowego. Pomogą też zainteresowanym obejrzeniem seansu z siedzenia własnego samochodu ustawić radio, tak aby odbierało ono dźwięk z filmu. Jednocześnie będzie również czynne stoisko rekrutacyjne, na którym będzie można poznać szczegóły dotyczące pracy w Amazon. Specjaliści z działu rekrutacji z przyjemnością odpowiedzią na wszelkie pytania.

Bezpłatny transport

Nie masz samochodu, ale kochasz kino? Nic straconego! Dla wszystkich niezmotoryzowanych organizatorzy przygotowali darmowy pakiet biletów na autokary z Ronda Śródka oraz z Piątkowa. Na trasie dostępne będą również przystanki – ich szczegółowa rozpiska jest dostępna na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na  bilecie, który można pobrać ze strony. Aby skorzystać z transportu należy zarezerwować oddzielny bilet (zależny od przystanku początkowego), a później okazać go podczas wsiadania do autokaru (w formie wydruku lub na komórce). Odjazd z przystanku początkowego o godzinie 18:30 (czas podróży do Sadów – ok. 40 minut), powrót po północy – po zakończeniu ostatniego seansu.

Więcej o wydarzeniu na oficjalnej stronie kinoamazon.pl oraz Facebooku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!