Komunikat prasowy

10 000 osób odwiedziło już Centra Logistyki E-Commerce Amazon w Polsce

10 000 osób odwiedziło już Centra Logistyki E-Commerce Amazon w Polsce

Program zwiedzania Centrów Logistyki E-Commerce Amazon pozwala poznać od kulis działalność jednej z największych firm technologicznych na świecie. Trwa dwutygodniowa kampania radiowa promująca wizyty w wybranych Centrach Logistycznych E-Commerce we Wrocławiu, Poznaniu i Kołbaskowie k. Szczecina. Trzydziestosekundowy spot zachęca do zarezerwowania wycieczki.

10 000 osób odwiedziło już Centra Logistyki E-Commerce Amazon w Polsce

05/09/2019 | Warszawa

Centrum Logistyczne E-Commerce to miejsce, w którym technologia i innowacje pomagają w sprawnej realizacji zamówień klientów Amazon na całym świecie. Wycieczka po centrum pozwoli odkryć, co dzieje się z zamówionymi produktami po kliknięciu przycisku „złóż zamówienie”. Zwiedzający dowiedzą się, w jaki sposób pracownicy firmy kompletują, pakują i dystrybuują produkty takie jak książki, czy elektronika oraz jak ich prace wspierają najnowocześniejsze roboty i innowacje.

„Dotychczas nasze Centra Logistyki E-Commerce w Polsce odwiedziło ponad 10 000 osób, a w Europie już ponad 100 000. Przyjeżdżają do nas goście nawet z odległych regionów. To osoby zainteresowane logistyką, studenci, przedsiębiorcy, fani robotyki, czy wycieczki szkolne. Chętnie odwiedzają nas także Ci, którzy rozważają podjęcie pracy w Amazon. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas. Wystarczy się zarejestrować na stronie www.zwiedzanieamazon.pl” – podsumowuje Marian Sepesi, Dyrektor Regionalny ds. Operacji Amazon.

Czy wiecie, że na poznańskiej Malcie pomieściłoby się 6 centrów usług e-commerce, nabrzeże portu w Szczecinie można zagospodarować 22 kilometrami taśmociągów, a w jednej placówce na Dolnym Śląsku udałoby się zmieścić dwa wrocławskie rynki. W ten sposób Amazon, budując obrazowe skojarzenia, zachęca do porównania liczbowych wyobrażeń o rozpoznawalnych w regionie miejscach, z codziennym funkcjonowaniem zaawansowanych technologicznie centrów logistycznych.

Spot reklamowy jest emitowany w lokalnych rozgłośniach Poznania (Eska Poznań, Meloradio Poznań, Radio Poznań), Wrocławia (Eska Wrocław, Radio Wrocław, Meloradio Wrocław) i Szczecina (Radio Szczecin, Eska Szczecin, Twoje Radio).