Komunikat prasowy

Amazon w Okmianach odebrał pierwsze produkty!

Amazon w Okmianach odebrał pierwsze produkty!

W Okmianach rozpoczyna właśnie działalność Centrum Logistyki Amazon – na początku tego tygodnia pracownicy odebrali pierwsze produkty, a obecnie trwa rozruch wszystkich procesów w budynku.

Amazon w Okmianach odebrał pierwsze produkty!

04/09/2019

Pierwszy dzień nowej pracy, niezależnie od tego, gdzie ją podejmujemy, zawsze jest niesamowity. A jeśli dodatkowo przypada on w momencie, w którym budynek, do którego wchodzimy, w ogóle zaczyna swoją działalność, to ten dzień staje się absolutnie wyjątkowy i przesycony niezwykłą energią. To doświadczenie, które zapamiętujemy na całe życie. Dziś z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że tutaj w Okmianach stworzyliśmy fantastyczny zespół i niecierpliwie czekam na liczne ciekawe wyzwania, którym, jestem pewien, razem sprostamy – powiedział Marcin Rusnaczenko, Dyrektor Centrum Amazon w Okmianach.

Centrum Logistyki w Okmianach jest pierwszym w Polsce wysoce specjalistycznym budynkiem firmy, odpowiedzialnym za dystrybucję produktów pomiędzy Centrami Logistyki E-Commerce. Budynek o powierzchni ponad 60 000 metrów kwadratowych wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie – w tym w ultranowoczesne roboty wspierające pracowników w rozładunku towarów.

Firma prowadzi obecnie rekrutację – w półtora roku od otwarcia, Amazon zamierza bowiem otworzyć  w regionie ponad 1000 stałych miejsc pracy.

Wszystkie aktualne oferty pracy – zarówno na stanowiska specjalistyczne, jak i poziomu początkowego - dostępne są na stronach internetowych www.pracujwamazon.pl oraz www.amazon.jobs/boleslawiec